Világítástechnikai termékmenedzser (Budapest)

(RT-7183)

Pozíció

Világítástechnikai termékmenedzser
(RT-7183)

Feladatok

  • Új termékek bevezetésének felügyelete, koordinálása
  • Minőségügyi elvárások betartása, betartatása
  • Termékhasználattal kapcsolatos tanácsadás a viszonteladó kollégák számára
  • Termék leírások, marketing anyagok, online felületekre való feltöltések elkészítése
  • Termékadatbázis frissítése
  • Oktatások, prezentációk tartása az értékesítő kollégák számára

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnöki végzettség)
  • Aktív angolnyelv-tudás
  • Proaktív, pörgős személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség magyar és angol nyelven
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Balatoni nyaralási lehetőség a családnak nyaranta a cég finanszírozásában
  • Lojális munkatársi gárda, szinte nincs fluktuáció, szeretnek itt dolgozni a kollégák

Előnyök

  • Navision rendszer ismerete előny

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest