Villamos alállomási technikus (Üzemeltetés) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére, bővülés miatt keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

Villamos alállomási technikus (Üzemeltetés)

Feladatok

  • A tervezett karbantartások és az eseti javítások és karbantartások, felülvizsgálatok elvégzése, illetve a külsős szakcégek felügyelete;
  • Monitoros felügyelet, esetek rögzítése és riportálása;
  • Az ipartelepi középfeszültségű hálózat és a transzformátor alállomások napi üzemeltetése, felügyelete;
  • Villamos rendszereknél az elektromos jellemzők figyelése, a folyamatos üzemvitel biztosítása;
  • Épületfelügyeti rendszerből érkező hibaüzenetek fogadása, a szükséges intézkedések megtétele;
  • Mérnökök munkájának támogatása.

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelő (technikus) végzettség, valamint ALÁLLOMÁS KEZELŐI OKJ képesítés;
  • Minimum 2 éves tapasztalat épületüzemeltetési területen (ipartelepi villamos rendszerek).
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil vállalat
  • Bónusz, kiemelkedő műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása (Céges busz/benzintámogatás)

Előnyök

  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Épületfelügyeleti rendszerek ismerete;
  • SCADA rendszerek ismerete;
  • Ipartelepi hálózatok ismerete.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Esztergom, Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya