Villamos karbantartó (Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati cégkultúrával rendelkező gyártó Partnerünk Karbantartó csapatába keresünk kollégát:

Villamos karbantartó

Feladatok

  • Tervezett- és eseti karbantartások elvégzése félautomata és automata gyártósorok elektromos rendszerein (hidraulikus prések, robotos vizesvágó cellák, poliuretán habosító gépek);
  • Kapcsolattartás az operátorokkal és a mérnökséggel;
  • Elvégzett karbantartások dokumentálása;
  • Tervezett karbantartások és felhasznált anyagok nyomon követése;
  • Gyártósorok üzemképes állapotban tartása.

Elvárások

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus);
  • Elektromos dokumentációk ismerete;
  • Automatizált gyártó környezetben szerzett 1-3 év karbantartó- vagy gépbeállító tapasztalat;
  • 12 órás, 3+3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és juttatások.
  • Bejárás támogatás,
  • Biztonságos munkakörnyezet,
  • Emberközpontú vállalati kultúra;
  • Tiszta, rendezett környezet,
  • Heti gyümölcsnap

Előnyök

  • Siemens PLC ismeret (legalább felhasználói szinten);
  • Hidraulika- és pneumatika vezérlések gyakorlati ismerete;
  • Erősáramú végzettség.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom