Villamos karbantartó (Környe)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Villamos karbantartó
17

Feladatok

  • Villanyszerelési feladatok ellátása
  • Gyenge és erősáramú szerelések elvégzése vezérlőszekrényekben, megadott dokumentumok alapján
  • Biztonságtechnikai védelmek felügyelete (optikai és mechanikus)
  • A fejlesztési folyamatok támogatása a prototípus gyártások során
  • Karbantartási tervek készítése, azok megvalósítása
  • Terv szerinti, időszakos elektromos karbantartási munkálatok elvégzése
  • Elektromos alkatrész felhasználásának koordinálása, beszerzések elindítása

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy elektronikai területen szerzett végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  •  Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  •  Megoldásfókuszú, csapatjátékos hozzáállás
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Amit kínálunk

DOLGOZZ egy olyan helyen, ahol AZONNAL MUNKÁBA ÁLLHATSZ, a munkavégzésed HÉTFŐTŐL-PÉNTEKIG tart, így SZABAD hétvégékkel számolhatsz!

Jelentkezésed akár PÁLYAKEZDŐKÉNT is leadhatod!

  • KORREKT ALAPBÉR (számodra is), melyről velünk FELFELÉ is ALKUDHATSZ!  (természetesen ezt a végzettségeddel és a tapasztalati éveid számával összefüggésben tudod megalapozni))

ÉS EZ MÉG CSAK A KEZDET!!!

  • NETTÓ 60.000 FT kerül átutalásra SZÉP Kártyádra 3 havonta.
  • 1 HETI ALAPBÉRREL TÖBBET viszel haza az EMELT műszakpótlékoknak köszönhetően.
  • BÓNUSZOKKAL jutalmazzuk munkád évente 5-ször (negyedévente és év végén).
  • KIEMELT BEJÁRÁSI TÁMOGATÁST nyújtunk számodra.

ÉS A TÖBBI, „CSAK” a szokásos..!

  •  Bejelentett munkalehetőség, és NAGYON HOSSZÚ TÁVON SZÁMÍTUNK RÁD!
  •  BIZALMAS, LOJÁLIS, CSALÁDIAS KÖRNYEZET-ben dolgozik kis csapatunk! (Itt mindenki ismer mindenkit)
  •  Odafigyelünk környezetünkre, és tőled is ezt várjuk!
  •  Nincs kötelező Túlóra, de lehetőséget biztosítunk rá, amit KIEMELKEDŐEN díjazunk!

Amennyiben 25 év alatti jelentkező vagy, NE FELEDD az SZJA kedvezményt, ami tovább EMELI a keresetedet!

Egyéb tudnivalók:

  • Műszakrend: 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra
  • Munkavégzés helye: Környe / Ipari Park

Munkavégzés helye

Környe

Környe