Villamos karbantartó (Jászárokszállás)

Villamos karbantartó

Feladatok:

  • Berendezések, gépek, kiszolgáló egységek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Meghibásodások behatárolása, elhárítása
  • Villamos gépek, szerszámgépek, világítástechnikai eszközök bekötése
  • Műszaki dokumentációk
  • Gyártósorok kialakításában, beüzemelésében való részvétel
  • A gyártósorok elektromos és mechanikus csatlakozásainak kialakítása és szerelése
  • Áramellátáshoz szükséges vezetékrendszerek szerelése, javítása
  • Berendezések, gépek javítása, telepítése, újraindítása után biztonsági berendezések működőképesség ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Előzetes tapasztalat gyártás területén
  • Proaktivitás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye

Jászárokszállás