Villamos karbantartó-Dunaújváros (Dunaújváros)

Villamos karbantartó munkakörbe új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre Villamos karbantartó munkatársakat keres, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Állás leírása

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunaújvárosi munkavégzésre Villamos karbantartó munkatársakat keres, akár azonnali kezdéssel!

Feladat:

  • Automata / féleautomata termelő berendezések zavartalan működésének biztosítása
  • Automata / féleautomata termelő berendezések tervezett karbantartásban részvétel, gépfelújítások/átalakítások villamos munkáinak elvégzése
  • Villamos hibakeresés, meghibásodás esetén hibaelhárítás
  • Karbantartási dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy automatizálási technikus végzettség
  • Folyamatos 3műszakos munkarend vállalása (5+2,5+1)
  • Teherbírás
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • 46% műszakpótlék (18:00-06:00)
  • Étkezési hozzájárulás napi 630 Ft
  • Havi nettó14.166 Ft SZÉP kártya Cafateria
  • Ingyenes szállás a távolabbról érkező munkatársaknak
  • Ingyenes céges buszjárat, számos környező településről
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdés

Munkarend:

  • Folyamatos 3 műszakos munkarend, napi 8 órában
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  1 826  Ft  / óra
Dunaújváros