Villamos karbantartó mérnök (Veszprém megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(16-0530)

pozícióba.

Villamos karbantartó mérnök

Feladatok

  • Közreműködés a karbantartási stratégia meghatározásában;
  • Robot / cobot integráció, robotprogramozás;
  • Automatizált gyártósorok karbantartásának megtervezése, megvalósítása;
  • PLC programozás;
  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel,
  • Az új gyártóberendezések telepítésének, beüzemelésének felügyelete.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök);
  • Gyártósori karbantartásban szerzett néhány éves tapasztalat (előny az autóipari háttér);
  • Automatizálás és / vagy robotizálás terén szerzett jártasság;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél.

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0530”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu