Villamos karbantartó mérnök / Electrical Maintenance Engineer (AJ) (Szeged)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Villamos karbantartó mérnök / Electrical Maintenance Engineer (AJ)

Feladatok:

  • Felelős a rábízott üzemrész gépeinek KARBANTARTÁSÁÉRT, a villamos meghibásodások okának feltárásáért és elhárításáért;
  • Irányítja a feladathoz rendelt karbantartó csapatot;
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek állapotát, gyűjti és kiértékeli a szükséges adatokat, majd ezek alapján javaslatot tesz a havi karbantartási tervre;
  • Koordinálja a tervezett karbantartásokat;
  • Hibajelenség esetén felméri a karbantartási szükségletet, közreműködik az alkatrész beszerzésben;
  • Gondoskodik a karbantartást követő beüzemelésről;
  • Aktívan részt vesz a BERUHÁZÁSOKBAN;
  • Közreműködik a TERMELÉSHATÉKONYSÁG-fejlesztési feladatok megvalósításában.

Elvárások:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség;
  • 2-5 év karbantartásban, illetve villamos hajtások telepítésében, üzemeltetésében, javításában szerzett gyakorlat;
  • Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás;
  • MEGOLDÁSKÖZPONTÚ szemlélet, irányítási képesség.

Munkavégzés helye: Szeged környéke (M5)

Szeged