Villamos karbantartó technikus (PLC technikus) (Miskolc)

Európa legnagyobb kéziszerszámgyárához keresünk Villamos karbantartó technikus (PLC technikus) kollégákat.

Villamos karbantartó technikus (PLC technikus)

Feladatok

  • gyártósori elektromos gépek, berendezések javítása, karbantartása,
  • a fellépő üzemzavarok elektromos hibáinak elemzése, kijavítása egyénileg és/vagy mérnöki támogatás mellett,
  • javaslatok leadása, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét.

Követelmények

  • szakirányú villanyszerelői képesítés vagy erősáramú technikusi végzettség,
  • 3+ év tapasztalat elektromos rendszerek javításában és karbantartásában,
  • PLC vezérlések ismerete,
  • szervó hajtások működésének, javításának ismerete,
  • jó kommunikációs képesség, csapatmunkára való hajlandóság,
  • rugalmasság, tanulásra való hajlandóság,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok).

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél,
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása (ingyenes oktatások, tréningek),
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka,
  • versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag,
  • teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc