Villamos tervező (Veszprém megye)

Veszprém Megye

Villamos tervező

Feladat:

  • Egyedi célgépek villamos tervezése, dokumentációk készítése.
  • Automatizált gépek, egyedi berendezések elektromos tervezése E-Plan szoftverrel
  • Műszaki rajzok és dokumentációk naprakészen tartása
  • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
  • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és átültetése a gyakorlatba
  • Szoros kapcsolattartás a műszerészekkel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy szakirányú végzettség
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Szakmai elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Villamostervező szoftverismeret (pl. ePlan)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Változatos feladatokat
  • Önállóságot és kreatív környezetet
  • Folyamatos szakmai fejlődést
  • Hosszú távú perspektívát egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Munkavégzés helye:

Veszprém megye