Villamosenergetikai tervezőmérnök (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Üzemviteli igazgatósága

Villamosenergetikai tervezőmérnök

munkatársat keres

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Tervek véleményezése, felülvizsgálata a MAVIR ZRt. átviteli hálózati alállomásokat és távvezetékeket érintő beruházások kapcsán – villamosenergetikai részszakterület,
  • Egyeztetések, tervezői művezetés, szükséges tervmódosítások elvégzése a MAVIR ZRt. átviteli hálózati alállomásokon és távvezetékeken végzett saját erős karbantartási, üzemzavar megelőzési és elhárítási feladatokhoz
  • Tervdokumentációk készítése és módosítása a MAVIR ZRt. átviteli hálózati alállomások és távvezetékek meglévő állapotának megfelelően, illetve tervezői adatszolgáltatások biztosítása
  • Együttműködés a MAVIR ZRt. átviteli hálózati alállomásokat és távvezetékeket érintő beruházásokban és azok üzemeltetésében részt vevő szervezeti egységekkel, Tartószerkezeti szakterület tervezési feladataiban való részvétel.

TÉGED KERESÜNK, HA KÖVETKEZŐKKEL RENDELKEZEL:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tervezői jogosultság- Energiaellátási építmények tervezési szakterület, villamosenergetikai építmények tervezési részszakterület (EN-VI)
  • Tervezői jogosultság - tartószerkezeti tervezési szakterületen (T)
  • Foglalkozás-egészségügyi alkalmasság magasban, feszültség közelében végzett munkára,
  • Haladó számítástechnikai ismeretek és tapasztalat tervező szoftverek használatában
  • B kategóriás jogosítvány és legalább 1 éves gépjárművezetői gyakorlat
  • Gyors döntési képesség,
  • Elemzőkészség, precizitás, pontosság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Igény és képesség az önálló munkavégzésre,

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Villamos alállomás és távvezeték létesítményei és technológiái tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Műszaki ellenőri jogosultság,
  • Angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős álláslehetőség határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán pénztárak,. )
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás mellett nagy arányú home office lehetőség
  • Részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a karriered és fejlesztheted önmagad
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Lakóhely környezetében lévő MAVIR ZRt. telephely
  • Home Office

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest