Villamosmérnök (Budapest)

PEC Central Europe Villamosmérnök A PEC cégcsoport egy gyártástechnológiai megoldásokat nyújtó nemzetközi vállalat. Irodáink Európában (Belgium, Magyarország, Németország), az Egyesült Államokban, Kínában és Japánban találhatóak. A PEC a világ egyik vezető vállalata a tesztelő- és gyártóberendezések terén a fejlett akkumulátorok és készpénzautomatizálás területén, és ezen szektorok kulcsfontosságú szereplőit szolgáljuk ki.

Energiatároló divíziónkban a PEC alkalmazottai a jövő megújuló energiatárolására szolgáló technológiák és berendezések fejlesztésén és gyártásán dolgoznak. További információkért látogasson el a www.peccorp.com-ra.

Villamosmérnök

Feladataid

  • A betanítási idő elteltével akkumulátor-tesztelő berendezések fejlesztésére irányuló projektekben veszel részt
  • Részvétel mind a rendszer-tervezésben, mind a fejlesztésben és akár a rendszerek telepítésében is
  • Részt veszel a rendszerek hatásvizsgálatában és megvalósíthatósági tanulmányok készítésében
  • A projekt vezetővel közösen nyomon követed a projekt megvalósulását

Képességied

Olyan motivált kollégák jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi követelményeknek:

  • Befejezett Bsc vagy Msc villamosmérnöki végzettség
  • gyakorlati tapasztalat nyáktervezésben, analóg és digitális technológiák használatában
  • FPGA-k és beágyazott rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Linux gyakorlati tapasztalatok szintén előnyt jelentenek
  • analitikus gondolkodás, céltudatosság, igény a minőségre
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • a technológia a szenvedélyed

Amit kínálunk

  • Izgalmas munkát egy nemzetközi, hi-tech környezetben
  • A munkahelyi képzéseket, valamint a tapasztalt mérnökeinkkel való együttműködést és az általuk nyújott mentorációt
  • Kihívást jelentő karrierlehetőségeket és lehetőséget a kezdeményezésre és önmegvalósításra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest