Villamosmérnök (Sopron)

Villamosmérnök

Leírás

Soproni multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat Villamosmérnök pozícióra. Támogató kollégák és vezetők várnak, valamint változatos feladatok! Várjuk agilis, nyitott, fejlődni vágyó junior jelöltek jelentkezését!

Feladatok

  • Termelőgépek és berendezések karbantartásának támogatása
  • A géphibák/ismétlődések elemzése, megoldások keresése
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, a végrehajtásban történő részvétel
  • Új berendezések átvételében, beüzemelésében való aktív részvétel
  • Részvétel a kiszervezett munkák koordinálásában
  • Biztonsági mentések készítése (PC; PLC; HMI; Drive)
  • A karbantartó kollégák szakmai támogatása oktatása
  • Felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása
  • Diagnosztikai mérések elvégzése
  • Részvétel az üzemeltetési feladatok elvégzésében

Elvárások
  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség
  • PLC alapismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
  • Nagyfokú megbízhatóság, szabálykövetés
  • Angol nyelvtudás

Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Automatizálási területen szerzett tapasztalat
  • Robotos alkalmazások ismerete
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Szervo és frekvenciaváltós hajtások és vezérlők ismerete (OMRON SEW SIEMENS LENZE)

Amit kínálunk
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, támogató munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Csoportos balesetbiztosítás
  • Folyamatos vezetői visszajelzés
  • Gyümölcsnap és éves egészségügyi kontroll
  • Lojalitásbónusz
  • Jó ötletekért pénzjutalom

Munkavégzés helye

Sopron

Sopron