Villamosmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gyengeáramú villamos(üzem)mérnököt keresünk, üzemeltetés- és fejlesztési területre, hibakeresésben és tervezésben önállóan gondolkodó, precíz munkát végző kolléga személyeben.

Villamosmérnök

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • műszaki fejlesztések, beruházások előkészítése, tervezése, lebonyolítás támogatása,
  • PC, PLC, SCADA rendszer működés optimalizálása, üzembiztonság fokozása és a hibakeresés,
  • hibaforrások féltárása, üzemzavarok felismerése és az elhárításban szakmai segítségnyújtás,
  • konstruktív közreműködés támogatást nyújtó külső vállalkozókkal, kisebb módosítások önálló végrehajtása,
  • Windows rendszerek, TCP és egyéb kommunikációs hálózatok üzemének biztosítása, hibakeresése,
  • SQL adatbázis karbantartása, adatszolgáltatási riportok készítése,
  • informatikai biztonsági megfelelés irányú fejlesztések indikálása, dokumentációk és tesztek, elkészítésének felügyelete.

Számunkra az ideális jelölt:

  • Felsőfokú villamosipari végzettség (műszer-automatika, digitális irányítástechnika, v. informatikai szakképzettséggel),
  • Folyamatirányítási rendszer (Siemens PLC, VISION Scada, MODBUS) ismeretekkel rendelkezik,
  • Ipari kommunikáció és hálózati topológiákban eligazodik (TCP, GPRS, 4G, mikrohullám),
  • Windows operációs rendszerek (Server, munkaállomás, LAN hálózat) ismeretekkel rendelkezik,
  • SQL adatbázis kezelő rendszer ismeretekkel rendelkezik,
  • Csapatban és önállóan is, logikus gondolkodással, felelősségteljesen, rendszerezve végzi munkáját,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • villamos irányítástechnikai, automatizálási ismeretek, tapasztalat,
  • villamos irányítástechnikai kiviteli tervek véleményezése, tervezői segédletek összeállítása,
  • számítógép hálózati ismeretek, előremutató tervek
  • PLC es/vagy SCADA ismeretek (VISION)
  • angol műszaki nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások.

Budapest