Villamosmérnök (Sopronkövesd)

Ügyfelünk részére Sopronkövesdre keresünk

Villamosmérnök

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT

  • Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
  • Felkészült kollégák és elérhető vezetők segítik a munkádat;
  • Munkatársi Támogató Programmal gondoskodunk rólad

FELADATAID LESZNEK

  • Nyomonkövető rendszer telepítése, üzembe helyezése és karbantartása, új és meglévő sorokra;
  • Rendszert működtető számítógép telepítése és üzembe helyezése;
  • Rendszerhez tartozó egyéb hardware (nyomtató, scanner) üzembe helyezése és programozása;
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása;
  • Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban, valamint minőségügyi problémák megoldásában;
  • Oktatások tartása a rendszer használatáról (operátorok, karbantartók, mérnökök részére).

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Lelkesen veted bele magad a műszaki feladatokba;
  • Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
  • Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel;
  • Alapszintű PLC és IT ismereteid vannak;
  • Középfokú angol nyelvtudással bírsz;
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalatod van;
  • Előny, ha gépek üzemeltetésének területén szereztél tapsztalatot és ismered az SQL adatbázisokat.

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük küldeni.

Sopronkövesd