Villamosmérnök (Sopron)

Villamosmérnök

Leírás

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk fiatalos csapatba munkatársat Villamosmérnök pozícióba:

Feladatok

  • Nyomonkövető rendszer telepítése, üzembe helyezése és karbantartása, új és meglévő sorokra
  • Rendszert működtető számítógép telepítése és üzembe helyezése
  • Rendszerhez tartozó egyéb hardware (nyomtató, scanner) üzembe helyezése és programozása
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
  • Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban, valamint minőségügyi problémák megoldásában
  • Oktatások tartása a rendszer használatáról (operátorok, karbantartók, mérnökök részére)

Elvárások
  • Lelkes, nyitott az új ismeretekre
  • Műszaki beállítódás
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Alapszintű PLC és IT ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

Előny:
  • Gép üzemeltetési tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria, bónuszkifizetés
  • Alkalmankénti HO lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye

Sopron környéke

Sopron