Villamosmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb fejlesztő és gyártó autóipari vállalata Villamosmérnök pozícióba keresi új kollégáját.

Villamosmérnök

Feladatok

  • Közreműködés új gyártóeszközök gyártói átvételében, üzembe állításában
  • Gyártóberendezések karbantartásának támogatása a villamos/ elektronikus komponensek tekintetében
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
  • A termelés során fellépő villamos/elektronikus jellegű problémák elemzése, szükség esetén hibaelhárítás, javító intézkedések definiálása
  • Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban,valamint minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • PLC ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére

Előnyök

  • Német nyelvismeret
  • Gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Autóipari beszállítói gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Lakhatási támogatás
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye

Budapest