Villamosmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó vállalat EN-ME jogosultsággal rendelkező

Villamosmérnök

munkatársat keres.

Feladatok

  • Projektek előkészítése
  • Napelemes erőművek engedélyes terveinek -, valamint hálózati csatlakozási tervének elkészítése
  • Kis- és középfeszültségű hálózatok tervezése
  • Engedélyezési eljárások dokumentumainak elkészítése
  • Átadás-átvételi dokumentáció előkészítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • EN-ME jogosultság
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Piacképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • 22. kerület, Budapest

  • Kérjük, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével.
Budapest