Villamosmérnök (Szentes)

Csatlakozz a HUNGERIT Zrt. csapatához!

Dél-Alföld legnagyobb baromfifeldolgozó üzme műszaki területre

Villamosmérnök

munkatársat keres,

Feladatok

  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása.
  • Erősáramú és gyengeáramú villamos műszaki problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása.
  • Energiagazdálkodásban javaslattétel.
  • Együttműködés a területileg illetékes energiaellátó és szolgáltató egységekkel.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Szünetmentes áramellátó berendezések ismerete
  • Szabályozott villamos hajtások elemeinek ismerete (frekvenciaváltók, lágyindítók)
  • Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlott mérnöki kompetenciák
  • Megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés
  • Gyors problémamegoldó készség

Előnyök

  • Automatizált berendezések üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Villamos alállomás kezelői végzettség
  • PLC ismeret
  • LEAN szemlélet
  • Angol nyelvtudás
  • Energetikai szakreferensi végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria 300.000.- Ft/év
  • Béren kívüli juttatás
  • Havi élelmiszercsomag

Munkavégzés helye

6600 Szentes, Attila út 2.

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.

Szentes