Németül beszélő villamosmérnök (zj-2954) (Budapest)

(ZJ-2954)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NÉMETÜL BESZÉLŐ VILLAMOSMÉRNÖK (ZJ-2954)

Feladatok:

  • A munkafolyamatok felügyelete és ellenőrzése a minőségi és összeszerelési szempontoknak megfelelően
  • A különböző munkaterületeken lévő gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása és ellenőrzése
  • Minőségügyi eltéréseknél, illetve magas selejtarány esetén a hiba okának megállapítása, szükség esetén azonnali intézkedések bevezetése
  • A szakmai vezető és a különböző társterületek támogatása
  • Gyártási dokumentációban való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök / mechatronikai mérnök diploma
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (termeléstámogató-, gyártástámogató-, folyamatmérnök)
  • Aktív, kommunikációképes NÉMET nyelvtudás írásban és szóban, angol előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség, csapatjátékos attitűd, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Budapest