Villamosmérnök (Zalaegerszeg)

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársat keres villamosmérnök munkakörbe

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a munkádat megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák? Akkor csatlakozz a New Konstruktív Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat! Jelentkezz hozzánk, mennyiben Te is részese szeretnél lenni egy több évtizede sikeresen működő vállalkozásnak!

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársat keres villamosmérnök munkakörbe, azonnali kezdéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek villamos támogatása
  • Villamos dokumentációk készítése (kivitelezői nyilatkozat, első szabványossági felülvizsgálat, …)
  • Aktív részvétel a műszaki vezetés munkájában, lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése,
  • Szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása,
  • Erősáramú és gyengeáramú villamos műszaki problémák elemzése és megoldása, javaslatok kidolgozása,
  • Projektfeladatokban való részvétel, árajánlatok kidolgozása, villamos tevékenység koordinálása,
  • Közreműködés új gyártmányok bevezetése folyamatában, minőségügyi problémák megoldásában,
  • Elektromos rajzok, dokumentációk, programok kezelése, nyilvántartása, archiválása
  • ÉV mérés, EPH mérés, szigetelésellenállás mérés elvégzése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Beruházások lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Vezérléstechnikai gyakorlat (egyéb vezérlések ismerete)
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Felhasználószintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tervezőprogram ismeret (AutoCAD, WSCAD)
  • PLC-k programozása (TIA Portal, Siemens S7 1200)
  • angol és/vagy német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidő
  • gépjármű, telefon

Zalaegerszeg