Villamosmérnök (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Az ENERGOTEST Kft. a magyarországi jármű-, és garázsipar technológiai területen tevékenykedő, közel 30 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar mérnöki tulajdonú vállalkozás. Cégünk elsősorban garázsipari berendezések gyártásával, fejlesztésével, szervizelésével és kereskedelmével foglalkozik, de emellett változatos ipari és energetikai projektek megtervezését és kulcsrakész kivitelezését is vállalja.

Dunaharasztiban lévő telephelyünkre keressük új kollégánkat az alábbi pozícióra:

Villamosmérnök

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • CANBUS kommunikációban való jártasság.
  • Őnálló és csapatmunkában egyaránt precíz munkavégzés.
  • Jó műszaki átlátóképesség.
  • Jó együttműködő képesség és rendszerszemlélet
  • Szakmai fejlődésre való igény, melyhez lehetőségeket és kihívó szakmai feladatokat biztosítunk..
  • Alapszintű szakmai ismeretek.
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret.

Munkaköri feladatok:

  • Új és meglévő járműipari mérőberendezések és/vagy ipari és energetikai projektek vezérlő és mérőrendszerek CANBUS alapú kommunikációjának fejlesztése és/vagy aplikálása.

  • Meglévő, működő ipari és energetikai projektek rendszer szintű átlátása, hibafeltárása
  • javítása különös tekintettel a CANBUS alapú vezérlésre automatikára.
  • Járműipari mérőberendezések CANBUS alapú vezérlésének hibafeltárása, paraméterezése, javítása.
  • Frekvenciaváltós hajtások programozása, paraméterezése, hibafeltárása, javítása.
  • Együttműködés a többi szakmai csoporttal.
  • Gyártási és felhasználói szintű, részletes dokumentáció készítése.

Amit kínálunk:

  • Stabilitás - munkatársaink megbecsülése.
  • Élenjáró technikai és technológiai területen való tevékenység.
  • Jó munkakörülmények között dolgozhat.
  • Folyamatos tanulás biztosított.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.

Önéletrajzukat és saját fejlődési elképzelésüket, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

Dunaharaszti