Villamosmérnök (eBike akkumulátor gyártás) (Magyarország)

Karosszériaüzem tervező

Nagy múlttal rendelkező, német mérnöki és tanácsadói profillal rendelkező partnerünk részére, kecskeméti munkavégzéssel a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Amit kínálunk / What we offer
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    - Utazási költségtérítés
    - Kihívást jelentő feladatok
Feladatok / Job description
  • A karosszériaüzem berendezésének tervezése
    - A termék változások követése és a változtatások határidőre való megvalósításának biztosítása
    - Rendszeres egyeztetés a szállítókkal, a gyártással és a logisztikával
    - Közreműködés új tervezési és gyártási koncepciók kidolgozásánál és bevezetésénél
Elvárások / Requirements
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség gépészmérnöki vagy gazdasági mérnöki szakon
    - Tapasztalat minőségirányítás területén, előny karosszériaüzemben
    - Előny: gyártásban/autóiparban szerzett tapasztalat
    - Gazdasági alapismeretek
    - Releváns szakmai tapasztalat: 2-3 év
    - Folyékony, tárgyalóképes német nyelvtudás
Kapcsolattartó személye / Contact person

Nándor Tóth
+36 30 981 0042

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, látogass el a http://www.randstad.hu/job_details/26218-karosszeriauzem-tervezo/?mid=jobline
címre és jelentkezz az álláshirdetésre az online regisztrációs lap kitöltésével.