Villamosmérnök értékesítő (kis- és középfeszültségi terület) (Magyarország)

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk csapatába keresünk villamosmérnök értékesítő kollegát.

Villamosmérnök értékesítő (kis- és középfeszültségi terület)

Feladatok

  • Ügyfelek és partnerek rendszeres látogatása az együttműködési lehetőségek kiaknázására törekedve
  • A cég ismertségének elősegítése a helyi mérnöki közösségben
  • Projektlehetőségek felkutatása, a cég megoldásait a projektekbe integrálni
  • Szakmai, technikai egyeztetések az ügyfelekkel és a tervezőkkel
  • Rendszeres képzések biztosítása és lebonyolítása az ügyfelek számára
  • Előadások tartása szakmai konferenciákon
  • A piaci változások folyamatos nyomonkövetése
  • A vállalati marketing szakmai támogatása

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló termék- és projektértékesítési környezetben
  • Kis- és középfeszültségű (LV-MV) energiaelosztó berendezések műszaki ismerete
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítő készségek
  • Erős projektelemzői készségek

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Innovatív és modern technológiák iránt elkötelezett vállalat
  • Izgalmas, szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Elhivatott, egymást támogató csapat
  • Vonzó juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő