Villamosmérnök gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A SmartCharging ingyenes applikáció a Magyarországon elérhető EV-töltőpontok részletes adatbázisát tartalmazza, melynek segítségével könnyen tervezhetsz útvonalat a megfelelő állomásig. Ingyenes frissítésekkel a jövőben egész Európát lefedő adatbázis lesz elérhető. A folyamatosan bővülő funkciók, az intelligens kereső és a közösségi lehetőségek gondoskodnak róla, hogy minden EV-töltéssel kapcsolatos tudnivalóról időben értesülj.

Villamosmérnök gyakornok

Feladatok

  • E-mobilitás és okosmérési rendszerek műszaki támogatása
  • Vevői követelmények, szabványok, előírások összegyűjtése és elemzése
  • Rendszerintegrációs és tesztelési feladatokban való részvétel
  • Üzemeltetés támogatása (2nd level/fejlesztési)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum két befejezett félév villamosmérnöki tanulmány
  • Minimális programozási és digitális technika ismeret
  • Önálló, pontos és proaktív munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Komfortos munkakörnyezet
  • Senior szakemberek mentorálásával gyors szakmai fejlődési lehetőség
  • Elektromos autó használata
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Rendszeres csapatépítők
  • Önálló labor téma támogatása/diplomaírási lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • „Hands-on” műszaki tapasztalat, affinitás (pl. elektromosautó-töltő bekötése)
  • B kategóriás jogosítvány
  • A témához kapcsolódó TDK részvétel, diploma, önálló labor téma

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest