Villamosmérnök gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk egy 2015-ben alakult mérnöki iroda, melynek célja a folyamatosan fejlődő világban szakmai színvonalat képviselve a tervezők, kivitelezők és a munkavédelmi szakemberek segítése az ipari gépek és berendezések biztonságos és jogszerű üzemeltetéséhez szükséges szolgáltatásnyújtással.

Villamosmérnök gyakornok

Feladatok

  • Ipari gépek biztonsági szempontú ellenőrzése, felülvizsgálata – terepen és az irodában
  • Megállapítások leírása, azok értékelése
  • Terepi felülvizsgálatok, műszeres mérések jegyzőkönyvezése, kiértékelése
  • Megoldási javaslatok kidolgozása a vonatkozó előírások fényében

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Terepi felülvizsgálatokban való részvétel, ami utazással jár az országon belül, ritkábban külföldre is
  • Releváns mérnöki szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias gondolkodás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, 08.00-17.00 közötti időszakban
  • Heti minimum 20-30 óra vállalása
  • Rugalmas munkaidő, előre egyeztetett, tervezhető beosztások

Munkavégzés helye

  • Budapest, IX. kerület
  • Egyes napokon home office lehetőség
  • Néha terepmunka

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet, barátságos, közvetlen légkör
  • Bérezés bruttó 2000-2500 Ft/óra - szakmai tudáson és tapasztalaton alapuló bérezés
  • Szakmai kihívások, változatos feladatok
  • Folyamatos támogatás a szakmai fejlődésben
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • PLC programozási ismeretek
  • Villamos-, gépészeti tervek olvasásában szerzett tapasztalatok, esetleg tervezési ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest