Villamosmérnök karbantartás területre (Miskolc)

Miskolc

Európa legnagyobb kéziszerszámgyárához keresünk Villamosmérnök kollégát karbantartás területre.

Villamosmérnök karbantartás területre

Feladatok

  • berendezések karbantartási stratégiájának meghatározása, karbantartási utasítások elkészítése,
  • új konstrukciók esetében a tervező mérnökök támogatása,
  • automata (PLC vezérlésű, szervó hajtással rendelkező) berendezések működésének monitorozása/hiba meghatározása a termelési- és üzemzavarok zavarok elhárítása érdekében,
  • konstrukciós módosítási igények meghatározása és feladatok nyomon követése a minőség, költség és rendelkezésre állási célok figyelembevételével,
  • termelő berendezések tartalék alkatrészeinek meghatározása,
  • technikusok munkájának támogatása az üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása érdekében.

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség,
  • azonos munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség,
  • angol és/vagy német nyelvtudás,
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat,
  • TPM rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél,
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása (ingyenes oktatások, tréningek),
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka,
  • versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag,
  • teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc