Villamosmérnök projektvezető (Pécs)

Villamosmérnök projektvezető

Leírás

Folyamatosan bővülő és fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Napelemes rendszerek tervezése lakossági és kkv ügyfelek részére
  • Műszaki felmérések kiértékelése, árajánlat készítés
  • Kivitelezési terv dokumentáció összeállítása, erősáram tervezés
  • Projektek előkészítése, adminisztráció, kivitelezés támogatás
  • Együttműködés társosztályokkal, alvállalkozókkal

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Projektvezetési ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Tervező szoftverek felhasználói szintű ismerete (AutoCad)
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos számítógépes felhasználói- és irodai alkalmazás ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Napelemes rendszerek ismerete
  • Villamos tervezői jogosultság, FMV jogosultság
  • Látványterv készítés alapismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és bónusz
  • Karrierlehetőség
  • Támogató környezet, csapat
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalati háttér
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs