Villamosmérnök projektvezető (Debrecen)

Debreceni partnerünk számára keresünk villamosmérnök kollégát, a cég fő profiljába tartozó napelemes rendszerek kivitelezési projektjeihez.

Villamosmérnök projektvezető

Feladatok

  • helyszíni felmérés, tanácsadás
  • projektek műszaki előkészítése (napelemes rendszerek, naperőmű építések, épületvillamossági munkák tekintetében)
  • szolgálatói ügyintézés, tervezőkkel való kapcsolattartás
  • napelemes kivitelezések teljeskörű menedzsmentje, kapcsolattartás ügyféllel, alvállalkozóval, műszaki ellenőrrel, pénzüggyel, tervezőkkel, áramszolgáltatókkal
  • projektek ütemezése, folyamatok naprakész vezetése, e-napló vezetése
  • projektek pénzügyi felügyelete, utókalkulációk készítése
  • kb. 10 fős saját létszám koordinálása,
  • heti meetingeken való részvétel, felettesek (ügyvezetők, műszaki igazgató) tájékoztatása a projekt előrehaladásáról
  • üzembehelyezésen való részvétel

Követelmények

  • villamosmérnök végzettség
  • 4-5 év szakmai tapasztalattal
  • naperőművek kivitelezésben és üzembehelyezésében szerzett tapasztalat
  •  AUTOCAD program felhasználói szintű ismerete
  • megújuló energetikai megoldások iránti elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs-, koordinációs-, problémamegoldó készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • magas szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • felelelő műszaki vezetői jogosultság megléte
  • napelemes rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
  • ipari kommunikációs ismeretek

Amit kínálunk

  • hosszútávú stabil munkahely
  • bejelentett és folyamatos munkavégzés
  • projektek utáni Bónusz
  • utazási, élet- és balesetbiztosítás
  • cég által finanszírozott szakmai képzések
  • mentorált betanulás
  • fejlődési lehetőség
  • korszerű gépjárműpark
  • modern irodai környezet
  • versenyképes fizetés
  • laptop, telefon
  • próbaidő után SZÉP kártya (netto 25.000 Ft/hó )
  • határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen