Villamossági karbantartó (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamossági karbantartó

Feladatok:

  • A telephelyi létesítmények áramellátási rendszerének javítása, karbantartása,
  • Villamosvezeték rendszer meghibásodása esetén a hibahely feltárása és a feltárt hiba kijavítása,
  • Elektromos gépek, berendezések ad-hoc és ütemezett karbantartása, javítások elvégzése,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok kezelése, vezetése.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosságú berendezés szerelői végzettség,
  • Villanyszerelő vagy villamos karbantartó munkakörben szerzett több éves tapasztalat,
  • 12 órás vagy 8 órás műszakrend vállalása megegyezés szerint,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
  • Előny a Tiszaújváros környéki lakóhely.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Tiszaújváros