Villamossági projektmenedzser (Magyarország)

Ügyfelünk 1999 óta Magyarország leglátogatottabb bevásárlóközpontja. Közép- és Kelet-Európa első vegyes hasznosítású ingatlankomplexuma, ahol aktívan működő kiskereskedelmi egységek mellett több mint 16 ezer négyzetméternyi bérleményi területet kínál. Folyamatosan fejlődő és megújuló technológiákat alkalmaznak.

Villamossági projektmenedzser

Feladatok

A csapatunk következő tagja a bevásárlóközpont és a hozzá tartozó épületek villamos beruházásait, projektjeit viszi a Capex mérnök csapat tagjaként.

Capex projektek (bevásárlóközpont és irodaház)

  • projekt javaslatok kidolgozása és műszaki tartalom meghatározása, Üzemeltetői tapasztalatok összegyűjtése, előzetes költségbecslés készítése
  • projekt menedzsment
    • projekt előkészítése (tervező, kivitelező és Üzemeltetés bevonásával)
    • kiviteli tervek és árazatlan költségvetés kiírás ellenőrzése és jóváhagyása
    • tendereztetési (tervezői és kivitelezői) folyamat lefolytatása, vezetők felé javalastatétel, szerződések elkészítés
    • műszaki átadás-átvétel, teljesítés igazolás kiadása

Bérlőkoordinációt támogató feladatok

  • Bérleti szerződés műszaki mellékletének elkészítése (elektromos fejezet)
  • új bérlő/megváltozott bérlemény területek össze nyitás, szétválasztás vagy növekmény miatt módosult villamos kapacitásainak felülvizsgálata, módosítás esetén költségbecslés készítése vállalkozó bevonásával, majd csatlakozási pont kialakítása
  • szakági tervezőkkel való egyeztetés bérlői és tulajdonosi oldalról egyaránt

Üzemeltetést támogató feladatok

  • elektromos táblázatok naprakészen tartása, változások átvezetése,
  • épületvillamossági üzemvitelt érintő problémák megoldásában való közreműködés, helyszíni egyeztetés, alvállalkozó bevonásával
  • Capex projektek utókövetése, garanciális hibák kezelése
  • kisebb Üzemeltetési projektek megvalósításában való közreműködés, műszaki támogatás biztosítása

Követelmények

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Közel 5 év projekt koordinátor és épületvillamossági tapasztalat
  • MS Office
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvismeret
  • Kezdeményezőkészség, önálló, felelős munkavégzés
  • Nyitottság az új szakmai kihívások irányába

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Bónusz rendszer
  • Csapatépítők
  • Parkolási lehetőség
  • Kihívásokkal teli feladatkör, páratlan fejlődési lehetőség