Villanyszerelő (Komárom-Esztergom megye)

A hirdetés már lejárt!

Villanyszerelő

Leírás

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok

  • A telephelyen található elektromos berendezések műszaki állapotának felügyelete
  • Elektromos gépek (targoncák, daruk), kemencék javítása, karbantartása
  • Épületvillamossági karbantartási, szerelési feladatok ellátása

Elvárások
  • Villanyszerelő (erősáramú) végzettség
  • Elektromos hálózatok ismerete
  • Erősáramú és gyengeáramú technológiai ismeretek
  • Jártasság az épületkarbantartásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Targoncavezető jogosítvány
  • PLC ismeret
#helpingnorthbluecollar
Amit kínálunk
  • 12 órás munkarend
  • Kiemelt bér- és juttatási rendszer
  • Bejárás támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye, Magyarország