Villanyszerelő (Kecskemét)

Szeretnél...

  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Akkor csatlakozz most a családias hangulató nemesvámosi csapatunkhoz!

Villanyszerelő

Feladatok

  • Villamos berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gépek elektromos felújítása
  • Segítség nyújtása gépészeti karbantartónak

Követelmények

  • Szakirányú végzettség (Épületvillamossági szerelő, Villanyszerelő, Elektronikai technikus, Villamosipari technikus, Gyengeáramú villamosipari technikus, Villamos gépek és készülékek műszerésze, javítója)
  • Precíz, gondos, önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő műszakpótlék: du. 26%,éjszaka 49%
  • 13. havi fizetés,cafetéria,éves bónusz
  • Napi 8 órás munkavégzés, ami magába foglalja a szüneteket
  • Munkába járás vagy lakhatás támogatása
  • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Nyugodt munkahelyi környezet, klimatizált üzemben
  • Teljes védőruhazát biztosítása (dioptriás védőszemüveg is)
  • Szakmai továbbképzések
  • Családias, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Nemesvámos

Kecskemét