Villanyszerelő (Debrecen)

Villanyszerelő

Leírás

Épületüzemeltetési projekt keretein belül villanyszerelő kollégák jelentkezését várjuk bővülő csapatunkba!

Feladatok

  • A villamos energia ellátási feladatok végrehajtásában történő közvetlen és aktív munkavégzés
  • Hibabejelentések kezelése, hibák megoldása
  • A szakmai terület tevékenységével kapcsolatos ellenőrzési, karbantartási és javítási munkálatok elvégzése
  • A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására
  • A szolgáltatási területhez kapcsolódó eltérések feltárása, dokumentálása

Elvárások
  • Szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Épületüzemeltetési és épületautomatizálási ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • Alapbéren felül mozgóbér
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása tömegközlekedés esetén 100% , gépjárművel történő bejárás esetén 30 .-/ km
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Jelentkezéséhez kérem csatoljon önéletrajzot!

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen