Villanyszerelő (Pécs)

Villanyszerelő

Leírás

Folyamatosan fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk villanyszerelőket.

Feladatok

  • Kábelkonfekcionálás géptelepítési rajz alapján (fajta, vastagság, méretre szabás, listakészítés)
  • A mechanikusan kész gépek elektromos bekábelezése kapcsolási rajzok alapján
  • Kész kábelcsatornák felhelyezése
  • Elektromos checklisták, munkakártyák aktuális töltése
  • Segédkezés a gépek csomagolásra, szállításra történő előkészítésében
  • Kábelezés bontása (Gépek elektromos kikötése, bontása a csomagoláshoz)
  • Kábelek, alkatrészek vizuális ellenőrzése szerelés előtt
  • Szerelési egységek ellenőrzése beépítés előtt
  • Forrasztás, annak szemrevételezéses ellenőrzése
  • Motorok, elektromos és pneumatikus készülékek beazonosítása és jelölése gépbe történő beszerelés előtt
  • Darabjegyzék, kapcsolási rajz eltérésének jelzése, javításának indítványozása

Elvárások
  • Villanyszerelő végzettség
  • Villamos kapcsolási rajzok és darabjegyzékek használatának ismerete
  • Önállóság, precizitás és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Bónuszrendszer
  • SZÉP Kártya
  • Sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs