Villanyszerelő (Budapest)

Csatlakozz hozzánk egy nagy hagyományú és hazánkban egyedülálló szakterületen!

A hirdetés már lejárt!

Több évtizedes tapasztalatának és szakértelmének köszönhetően a HES-TDL Kft. a magyar hajóipar egyik legmegbízhatóbb partnerévé vált, számos kiemelt fontosságú projektben vett részt és megannyi referenciát tudhat magáénak. Egyedi integrált megoldásokkal és széleskörű szolgáltatásokkal áll ügyfelei rendelkezésére ipari, kereskedelmi és kedvtelési célú hajók, kikötők, pontonok, anyagmozgató gépek, motorok és egyéb elektromos berendezések építésében, átalakításában, tervezésében és javításában.

Érdekelnek a hajók és szívesen kipróbálnád magad egy különleges iparágban? Átlátod a villamos rendszereket és magabiztos tudással rendelkezel? Szakmai fejlődésre vágysz és nem szeretnél egy irodai székbe ragadni? Ha a fentiek mind igazak rád, jelentkezz a villanyszerelő pozícióra és csatlakozz hozzánk egy nagy hagyományú és hazánkban egyedülálló szakterületen!

Feladatok:

  • Elektromos telepítések, módosítások, javítások és karbantartások
  • Kábelezés, vezetékelés, villamos kötések elkészítése
  • Gépek, kapcsolószekrények és elektromos berendezések bekötése
  • Felmerülő hibák felismerése és elhárítása, hibafeltárás
  • Tervszerű karbantartások elvégzése
  • Részvétel a teljes munkafolyamatban

Amit kérünk tőled:

  • Releváns szakirányú ismeret
  • Terhelhetőség és precizitás
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Kapcsolási rajz olvasása

Budapest