Villanyszerelő (Debrecen)

Villanyszerelő munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Debrecen

Tapasztalat: Kizárólag tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk

Elvárt végzettség: Villanyszerelő szakképesítés

Munkakör megnevezése: Villanyszerelő

Kategória: Fizikai munka

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás: Nem követelmény

Cégnév: Társ-95 Kft.

Leírás:

A Társ-95 Generál kivitelező Kft. debreceni telephelyére villanyszerelő szakképesítéssel rendelkező kollégát keres.

Főbb feladatok:

· Az acélszerkezet gyártó üzem gépeinek villamosipari karbantartása, esetlegesen javítása.

· Társaságunk tulajdonában lévő ingatlanok villamosipari karbantartása, esetlegesen javítása.

· Felvonulási konténervárosok villanyszerelése.

· Munkaterületek építési áramellátásának szerelése.

· Társaságunk kivitelezése alatt álló projektek villamosipari kivitelezésében való közreműködés.

Elvárások:

· Szakirányú végzettség

· Érdemi munkatapasztalat

· Pontosság

· Munkaszeretet

· Jó kommunikációs készség

· Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

· „B” kategóriás jogosítvány

· Villamos biztonsági felülvizsgáló „VBF” (régi ÉV – EBF) szakképesítés

· Villámvédelmi felülvizsgáló „VV” szakképesítés

Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámon, e-mailben fényképes önéletrajz elküldésével, ill. személyesen cégünk telephelyén előre egyeztetett időpontban:

Vasas Dávid (Épületgépészeti ágazat igazgató):

+36 30 010 8484

Társ-95 Kft.

Debrecen, Diószegi út 32-34.

Debrecen