Villanyszerelő (Németország)

VILLANYSZERELŐ – NÉMETORSZÁG – BAYERN TARTOMÁNY – 500 € PRÉMIUM

A DREMO egy munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó drezdai családi vállalkozás. 1996 óta vagyunk megbízható partnerei a munkavállalóknak és a partnercégeknek. Jelentkezzen, és mi akár azonnali kezdéssel munkát biztosítunk, rendszeres, bérszerződés szerinti versenyképes jövedelemmel.

Villanyszerelőket

keresünk dél-németországi megbízásokra.

Feladatok

  • Ház/épület villanyszerelés
  • Ipari villanyszerelés
  • Elosztó berendezések szerelése
  • Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése
  • Kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése
  • Világítástechnika kiépítése
  • Villamos rendszer karbantartása
  • Elő- és utómunkálatok

Elvárások

  • Releváns szakirányú végzettség, rokonszakmával több éves tapasztalat
  • Német nyelvtudás szükséges (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • A szerszámok kezelése és karbantartása, kapcsolószekrények kábelezése
  • SPS tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Telepítési tervek olvasása
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • B jogosítvány, saját gépkocsi (munkába járáshoz szükséges)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
  • Védő- és munkaruha + felszerelés
  • Általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyén (egyszemélyes szoba)
  • Lehetőség heti előlegfizetésre
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Bérezés

  • Munkaidő: 40 óra / hét ; teljes munkaidő (21 munkanap * 8 órára) havi nettó 2400-2500 €
  • Magas adómentes pótlékok szállásra, utazásra, étkezésre
  • Lehetőség túlórára
  • Bruttó 500 € belépési prémium
  • 25 % túlóra pótlék
  • Szabadságpénz
  • Karácsonyi bónusz

Munkaterületek

  • Épületvillamosság
  • Kapcsolószekrények

Munkavégzés helye

Németország, Bayern tartomány

A jelentkezéshez küldje el NÉMET nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!