Villanyszerelő (Győr)

Villanyszerelő

Leírás

Folyamatosan fejlődő partnercégünk részére kollégákat, ahol a munkavégzés helye, Győr legnagyobb autóipari vállalata.

Feladatok

  • A közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése
  • A hozzá tartozó berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése
  • Rendszerfelügyeleti szoftver kezelése, monitorozása

Elvárások
  • Szakmunkás / technikus végzettség (villanyszerelő, technikus)
  • Minimum 3 éves villamos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása (4 nap munka, 4 nap pihenő)

Amit kínálunk
  • Alapbéren felül: Bónusz és cafetéria juttatás
  • Bejárás támogatása
  • Fejlődési lehetőséget
  • Képzések, továbbképzések támogatása
  • Támogató vezetők

Munkavégzés helye

Győr

Győr