Villanyszerelő (Magyarország)

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó cégcsoport leányvállalata villanyszerelő munkatársat keres alábbi feltételek szerint:

Villanyszerelő

Feladatok

  • Napelemes kiserőmű villanyszerelése

Elvárások

  • Értékesítői attitűd, felelősségvállalás
  • Középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő vagy egyéb szakirányú végzettség)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Bér: bruttó 600 000 Ft/hó

Munkavégzés helye

  • Magyarország, az ország különböző helyein

  • Küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva vagy érdeklődjön a 06707702169 telefonszámon!