Villanyszerelő (Barcs)

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

barcsi gyártóüzemünkbe

(Somogy megye)

VILLANYSZERELŐ

             munkakörbe.

Feladatok

  • Tejipari villamos berendezések, szivattyúk, motorok, rendszeres ellenőrzése, szükség esetén beavatkozások elvégzése, a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzemellenőrzési munkák elvégzése
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyök

  • Több szakma együttes ismerete
  • Elektrikusi végzettség
  • Vezérlés- és irányítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, év végi jutalom
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető utca. /Somogy megye/

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Barcs