Villanyszerelő (Sóskút)

A hirdetés már lejárt!

Vezető építőanyag gyártó, osztrák tulajdonú cég bővülő csapatába keresünk

Villanyszerelő

munkatársakat.

Feladatok

  • Villanyszerelési feladatok, reklámberendezések javítása munkalapok alapján
  • Berendezések állapotának ellenőrzése, hibalapok felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel
  • Vállalati autók állapotfelmérése,
  • Jelentések készítése

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó problémamegoldási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + cafeteria
  • Rugalmas egyműszakos munkarend
  • 100%-os utazási támogatás
  • Év végi jutalom
  • Oktatásokon, képzéseken való részvétel
  • Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Sóskút

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással. Érdeklődni a 36 30 243 1912-es telefonszámon lehet.

Sóskút