Villanyszerelő (Magyarország)

Meslavill Kft.

Budapesti székhelyű cég keres az alábbi munkavégzésre munkatársat: Erősáramú épületvillamosság szerelő és karbantartó munkatárs.

Villanyszerelő

Feladatok

  • Épület és ipari villanyszerelési munkálatok ellátása
  • A partnereink számára villanyszerelési szakmunka végzése a szakmai normáknak megfelelő minőségben
  • Szervizes, karbantartói, mérési feladatok elvégzése
  • Alvállalkozókkal / beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Erősáramú középfokú végzettség
  • Villamos kivitelezésben, erősáramú technológiában való jártasság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség, kreativitás
  • Kitűnő problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal
  • Mobilitás (karbantartás országszerte, 0-24 ügyelet)

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Budapest és Budapest környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények, munkaeszközök
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Magyarország területe változó helyszínen

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát.