Villanyszerelő (Ózd)

Villanyszerelő

Leírás

Mezőgazdasági gépgyártó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt villanyszerelő munkatársat.

Feladatok

  • Védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása;
  • A vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe;
  • A megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása;
  • A fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése;
  • A védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése;
  • A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott szerelvények, zárlatos fogyasztó, kiégett világítótestek stb.) és javítása.

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat a villamos vezetékek és alkatrészek telepítésében, karbantartásában és javításában
  • Áramkörök és rendszerek rajzainak értelmezése
  • Ismeretek a vonatkozó jogszabályokról, szabályozásokról és előírásokról.

Előny:

  • Trafóházkezelő
  • Alállomáskezelő
  • Hálózatkezelő tanfolyam

Amit kínálunk
  • Több műszakos munkarend
  • Éves jelenléti bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Bruttó 12.500 Ft Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkavégzés az időjárás viszontagságaitól védett csarnokokban
  • Étkezés, tisztálkodás jó szociális létesítményekben
  • Kávé és italautomaták biztosítottak
  • Szabadság kiadása nagy részben a dolgozó igényeihez igazodva

Munkavégzés helye

Ózd

Ózd