Villanyszerelő (Budapest)

Emelőeszközök üzemeltetésével és hajtástechnikával foglakozó cég csapatába villanyszerelőt keres!

A hirdetés már lejárt!

Emelőeszközök és hajtástechnikával foglakozó cég üzemeltetésével foglakozó cég csapatába

villanyszerelő

kollégát keres.

Nálunk fiatal csapat, fejlődési és előrelépési lehetőség, (gyakorlat esetén) szervízautó, sok változatos és motiváló feladat vár rád.

Egyedi gépek születnek, tonnás terhek emelkednek.

Ha szereted látni, ahogy egy projekt megvalósul, itt a helyed.

Kerülj velünk az élvonalba!

Feladatok:

  • Kivitelezési és karbantartási munkákban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő szakképzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari gépkarbantartással, villamossági és műszerészi feladatokkal kapcsolatos tapasztalattal rendelkezik
  • Alapfokú mechanikai, lakatos munkák elvégzése

Amit mi kínálunk:

  • Fiatal, motivált csapat
  • Fejlődési-előrelépési lehetőség
  • Szervízautó (gyakorlat esetén)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkabér

  • nettó  230 000 - 300 000  Ft  / hó
Budapest