Villanyszerelő, elektrikus - 1 műszak vagy folyamatos műszak 4/4 váltásban (Győr)

Villanyszerelő, elektrikus - 1 műszak vagy folyamatos műszak 4/4 váltásban

Leírás

Folyamatosan fejlődő és bővülő partnercégünk részére keresünk Villanyszerelő, elektrikus pozícióba kollégákat Győrbe! Dolgozz 1 műszakos vagy folyamatos műszakos munkarendben.

Feladatok

  • A villamos energia ellátási feladatok végrehajtása
  • Részvétel a villamos hálózatok kiépítési munkálataiban
  • Ezenfelül a meglévő hálózatok átépítése, korszerűsítése
  • Közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése
  • A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására

Elvárások
  • Villamos szakmunkás, villanyszerelő végzettség, érintésvédelmi felülvizsgálói szakképesítés
  • Legalább 1-3 éves villamos területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk
  • Alapbéren felül mozgóbért és cafeteria- juttatás
  • Bejárás támogatása
  • Stabil hátterű vállalat
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye

Győr

Győr