Villanyszerelő építkezésre(Németország, Hohenthann) (Németország)

A hirdetés már lejárt!

Villanyszerelő építkezésre(Németország, Hohenthann)

Feladatok

  • Munka régi és újépítésű házakban egyaránt
  • Vezetékek behúzása, bekötése
  • Konnektorok és kapcsolók beszerelése és bekötése
  • Világítás bekötése

Elvárások

  • Kommunikációs szintű némt nyelvtudás (min B1)
  • Villanyszerelői végzettség
  • Szakmai gyakorlat építkezési villanyszerelőként (min 2 év)

Előnyök

  • Saját autó

Amit kínálunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1800-2000 Euró/hó (a szálláslevonás után)
  • Német partner által biztosított szállás (részben a cég részben a munkavállaló fizeti)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Leírás

Célunk, hogy a szakképzett munkaerő számára korrekt, tisztességes és megfelelő életszínvonalat biztosító külföldi munkákat kínáljunk

Munkavégzés helye

Németország, Hohenthann