Villanyszerelő-Karbantartó munkatársat keresünk (Budapest XI. ker.) (Budapest)

LEGYEN SIKERES VELÜK, CSATLAKOZZON CSAPATUKHOZ!

Partnerünk cége Magyarország piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezel. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítják meg, amelyhez további szakemberekre van szükségük!

Villanyszerelő-Karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok

  • A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása, a berendezések felügyelete.
  • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
  • Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása.
  • Részvétel és támogatás a létesítményt érintő elektromos karbantartásoknál.
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy erősáramú technikus végzettség.
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlat.
  • Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyök

  • Épületfelügyeleti rendszerek használatával kapcsolatos tapasztalat.
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés.
  • Villámvédelmi felülvizsgáló képesítés.
  • Erősáramú berendezések felülvizsgáló képesítés.

Amit kínálunk

Vállalat

  • Stabil nagyvállalati háttér.
  • Jó munkahelyi légkör, modern környezet.

Karrier

  • Képzési és fejlődési lehetőségek.

Bérezés és juttatások

  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás.
  • Piacképes jövedelem.
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Budapest