Villanyszerelő munkatársat keresünk (Budapest)

Partnerünk karbantartó üzemébe

Villanyszerelő munkatársat keresünk

Ha technikusként/villanyszerelőként érdekli a gépek, gyártóberendezések működésének világa; szereti a kihívásokat a hiba diagnosztizálásban, a gépek újraélesztésében, próbálja ki magát a 176 éves múltra visszatekintő cég munkatársaként. Profiluk az egyedi, kisszériás vasúti forgóvázak, dízelmotorok, hajtóművek tervezése, gyártása, forgalmazása.

Feladatok

  • feltárják a meghibásodó forgácsoló/esztergáló, egyéb fémmegmunkáló és gyártó berendezéseink hibáit, meghatározzák a szükséges javítási munkákat, a szükséges alkatrészeket
  • elvégzik a javítási munkákat, majd újraélesztik a gépeket, részt vesznek a beüzemelésnél
  • elvégzik az időszakos karbantartási, ellenőrzési feladatokat,
  • a legjobbak részt vehetnek a gyártott berendezéseink vezérlésének telepítésében (kábelezés, bekötés), és a beüzemelésében, finomhangolásában
  • minden munkával újat tanulnak, folyamatosan fejlődnek, idővel betanítják az újoncokat

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (elektrotechnikus / elektrotechnikai műszerész / villanyszerelői szakirányú végzettséggel)
  • karbantartói szakmai gyakorlat

Előnyök

  • rendelkezik erősáramú szakirányú végzettséggel / érintésvédelmi szakvizsgával / tűzvédelmi szakvizsgával.

Amit kínálunk

  • bejelentett főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás)
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai előmenetelre, beiskolázásra, fejlesztési ötleteinek megvalósítására
  • jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Budapest