Villanyszerelő-Sárvár (Sárvár)

Cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres Villanyszerelő munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres Villanyszerelő munkatársat, akár azonnali kezdéssel! Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk sárvári munkavégzésre keres Villanyszerelő munkatársat, akár azonnali kezdéssel!
Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:
• Gyártósori gépek karbantartása
• Berendezések zavartalan működésének biztosítása
• Tervezett karbantartásban részvétel, gépfelújítások/átalakítások villamos munkáinak elvégzése
• Villamos hibakeresés, meghibásodás esetén hibaelhárítás
• Karbantartási dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Villanyszerelő vagy automatizálási technikus végzettség
• Élelmiszeripari tapasztalat
• Egyműszakos munkarend vállalása
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
• Munkába járás költségtérítés – 35 Ft/km gépkocsi térítés
• Ingyenes céges buszjárat
• Munkaruházat
• Kiemelkedő termelési körülmények
• Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
• Ingyenes szállást biztosítunk a távolabbról érkező kollégáknak
• Túlóra lehetőség

Sárvár